Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Android Telefonda Klasör Oluşturma

Android Telefonda Klasör Oluşturma

Klasör oluşturma, uygulama ve dökümanlarınızı bir arada tutmanıza yardımcı olur ve birinden diğerine kolayca geçmenizi sağlar. Android telefonlarda kolayca klasör oluşturabilirsiniz. Peki nasıl mi, hep birlikte görelim.

[Linkleri sadece üyeler görebilir.]

Klösür Oluşturma
    1.Klösür oluşturmak istediğiniz ekranı seçin (Daha sonra istemeniz halinde klasörün yerini değiştirebilirsiniz)
    2. Ekrana parmağınızı basılı tutun ve menü'den "Klasör" seçeneğini seçin.
    3. Açılan menüde daha önceden oluşturulmuş klasörlerle ilgili pekçok seçenek göreceksiniz. İsterseniz onlardan birini masaüstüne taşımanız da mümkün. Eğer yeni bir klasör oluşturmayı düşünüyorsanız, "Yeni Klasör" seçeneğini seçin.
    4.Gelen ekranda, oluşturacağınız klasöre bir isim vermenizi isteyecek. İsim verip onaylayarak, yeni bir klöser oluşturabilirsiniz.
    5. Herhangi bir uygulama veya dosyayı klasöre taşımak için, masaüstünden sürükleyip içine atmanız yeterli.

Asistan Üye
    Hem de ilave bir uygulama ihtiyaç olmadan oluyormuş. Hergün androidin yeni bir özelliğini ögreniyorum

iyi güzel anlatmışsınız da yeni klasör oluşturduğumuzda söylediğiniz gibi klasöre isim vermemiz için bir ekran çıkmıyor.. dolayısıyla isim veremiyoruz.. benim telefonda mı bi gariplik var yoksa.. bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler..

Alıntı delphinus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi güzel anlatmışsınız da yeni klasör oluşturduğumuzda söylediğiniz gibi klasöre isim vermemiz için bir ekran çıkmıyor.. dolayısıyla isim veremiyoruz.. benim telefonda mı bi gariplik var yoksa.. bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler..
    Senin mesajını görünce kontrol ettim ve yeni bir klasör oluşturmaya çalıştım. klasör oluştur deyince, isim verme ekranı geliyor. İşte görüntüsü:

[Linkleri sadece üyeler görebilir.]

yani yukarıdaki anlatımda bir yanlışlık söz konusu değil.

anlatım illaki doğrudur ben de birebir uyguluyorum fakat isim verme ekranı gelmiyor.. direk olarak klasör isimli bi klasör oluşyturuyor ekranda.. isim veremeyince de klasör oluşturmanın bi manası kalmıyor haliyle.. benim telefon mu bozuk acaba anlamadım ki

telefon modeli hangisi ve Ics'mi kullanıyorsun?

telefonun modeli samsung galaxy ace GT5830i... Ics derken neyi kastettiğinizi anlamadım?

Alıntı delphinus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonun modeli samsung galaxy ace GT5830i... Ics derken neyi kastettiğinizi anlamadım?
    Kardeş bir işim çıktı mesajına biraz geç cevap veriyorum. Benim yukarıda anlattığım konu ICS romlar için. Telefonlara yüklenen rom ve güncelleme sürümü bu. Bildiğim kadarıyla senin telefon için bu güncelleme daha çıkmadı. onun için sendeki telefonlar bendeki arasında farklılık olabilir. ancak o telefon da mutlaka bunun bir yöntemi vardır.

bilgilendirme için teşekkür ederim.. iyi çalışmalar

Sayfa 1/2 12 SonSon